Наш проект створений з метою розкриття професійних перспектив для сучасної молоді, підвищення рівня ерудованості та вдосконалення знань для того, щоб в подальшому застосовувати всі ці аспекти у своїй діяльності.

Освіта Z - спільний освітній проект Громадської Організації "Неподільна Україна" та газети "Громадянське суспільство в Україні".

 Наша мета - побудова успішної процвітаючої Батьківщини, в якій працюють професіонали своєї справи. В школах навчаються талановиті учні, до ВНЗ вступають підготовлені студенти, а випускники не б'ються головою об стіну в пошуках роботи. Передові світові компанії борються за те, щоб їх запросити. Для працівників не викликає проблеми перекваліфікації для одержання більш затребуваної роботи, а пенсіонери вміло користуються комп'ютером та відпочивають на кращих курортах.  Країна, в якій громадяни замість цілодобового перегляду депресивних телешоу в телевізорі, займаються власним бізнесом та більше не рахують копійки, в надії на "милість" влади.

го

 Відповідно до теорії поколінь, розробленої Вільямом Штраусом і Нілом Хоувом та доповненої сучасними вченими, наше майбутнє творитиме нове - покоління Z. Проект "Освіта Z" представляє освітні курси нової епохи. Впевнена в собі, здорова, цілеспрямована нація - такими ми бачимо українців після проходження курсів проекту. Наш освітній тур по країні розпочинаємо зі столиці. В Києві по вул. Харківське шосе, 7 розмістилася редакція газети "Громадянське суспільство в Україні". Саме з цього острівка науки та натхнення розпочинається наш просвітницький шлях по регіонам України.